Greengo Enerji

Hafif elektrikli araçlar için enerji çözümleri ve iş modelleri

Ayrıntılar için Greengo uygulamamızı indirebilir, geri dönüşleriniz için bize her an ulaşabilirsiniz.

Hafif elektrikli araçlar için enerji çözümleri ve iş modelleri

Hafif elektrikli araçlar, scooter, motosiklet, bisiklet ve dört tekerli mikro otomobiller gibi elektrikle çalışan araçları içerir.

Greengo Enerji hafif elektrikli araçların yaygınlaşması için şarj çözümleri, finansal çözümler ve iş modelleri geliştirmektedir. Örneğin, bu araçların şarj edilmesi için yeterli sayıda şarj istasyonunun olması gerekir. Ayrıca, bu araçların satın alınması ve kullanımı daha uygun hale getirilmelidir.

İşte Greengo Türkiye'nin ve bölgenin ilk hafif araçlar enerji çözümleri üreten firmasıdır.

Şarj Altyapı Kurulumu

Greengo Türkiye'nin ilk mikro araç şarj istasyonları üreticisi ve operatörüdür. Tüm teknolojisi, tasarımı ve yazılımı Greengo tarafından geliştirilmiş olan şarj istasyonlarını Greengo Tüm Türkiye'de kurmakta ve işletmektedir.

Batarya Değişim modeli

Greengo bu süreyi kısaltmak için swap teknolojisini geliştirmiştir. Türkiye'nin ilk swap teknolojisi üretcisi olan Greengo kendi ürettiği yazılım, donanım ve teknoloji ile batarya değşişim istasyonları kurmaktadır.

Enerji Hizmeti

Greengo Mikro Türkiye'nin ilk elektirikli araçlar için batarya finansman modelini geliştirmiştir. Bu amaçla ürettiği teknolojileri ve finansmanı bir arada kullanmaktadır.